شرکت مواد شیمیایی مرک آلمان

مؤسسان و کارمندان مواد شیمیایی مرک براین باورند که این شرکت (به تنهایی و جدا از سیگما آلدریچ) باید در نسل‌های بعد بهتر از چیزی شود که در اختیار آن‌ها است و این را یک هدف می‌دانند. این هدفی است که بالغ‌بر ۳۵۰ ساله کارمندان و مدیران مرک دنبال می‌کنند. شروع مرک از یک داروخانه خانوادگی در سال ۱۶۶۸ به وجود آمد و چیزی که امروزه می‌بینیم نتیجه تلاش ۱۳ نسل از دانشمندان است که تصمیم گرفتن تا زندگی بشریت رو دچار تحول کنند.

محصولات مرک آلمان

 

 

مرک Merck

در سال ۱۶۶۸ فردریک جاکوب داروخانه انگل را دریکی از شهرهای آلمان راه‌اندازی کرد. تبدیل‌شدن داروخانه کوچک آن رو به شرکت بزرگ مواد شیمیایی مرک در سال ۱۸۲۷ امانوئل مرک آلکواویید ها رو جدا و خصوصیت یابی کرد تا در اختیار شیمیدان‌ها قرار بگیرد. امروزه شرکت مرک سازنده بزرگ مواد شیمیایی و دارویی با حدود ۵۰ هزار کارمند و شعبه‌هایی در ۶۶ کشور دنیا هست.

 

مرک

شرکت سیگما – آلدریچ آمریکا

سیگما و آلدریچ به‌طور جداگانه در سالهای ۱۹۳۵ و ۱۹۵۱ برای تأمین مواد بیوشیمیایی و شیمیایی تحقیقات دانشمندان آمریکایی تأسیس شدند. هر دو کمپانی در ابتدا محصولات بسیار محدودی را تولید می‌کردند و برای سالهای متمادی سیگما محصولات بیوشیمیایی و آلدریچ محصولات ارگانیک شیمیایی تولید می‌کرد. با به وجود آمدن تحول در تحقیقات دانشمندان نیاز به عملکرد هم‌زمان این شرکت‌ها به وجود آمد و در سال ۱۹۷۵ این دو شرکت ادغام شدند و به‌عنوان سیگما-آلدریچ درآمدند.

سیگما آلدریچ

شرکت میلی پور Millipore

در سال ۱۹۵۴ یک کمپانی فیلتراسیون نسبتاً کوچک با تعداد کمی کارمند شروع به تجارت کرد. این شرکت پیشرو در استفاده از تکنولوژی غشا و حلال ها در بسیاری از کاربردها شد. بعدها این شرکت به نام شرکت میلی پور درآمد تا بتواند محصولات منحصربه‌فرد خود را گسترش دهد. با گسترش بیشتر این شرکت به یک شرکت بزرگ میلیون دلاری علوم حیاتی و مواد شیمیایی تبدیل شد.

مرک میلی پور Merck Millipore

در سال ۲۰۱۰ شرکت میلی پور تحت اختیار شرکت مرک درآمد و بخشی از کمپانی بزرگ علوم حیاتی شد و در شمال آمریکا با برند Umbrella و با حدود بیش از ۶۰ هزار محصول مشغول به کار شد.

Merck Life Science علوم حیاتی مرک

در ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۵ مرک اعلام کرد که ۱۷ میلیون سهام شرکت سیگما-آلدریچ را به دست آورد رهبری بزرگ به وجود آورد تا با داشتن بالغ‌بر ۱۲۵ میلیون دلار از سهم صنعت مواد شیمیایی مشکلات بزرگ این صنعت را حل کند. این معامله سرویس‌ها و محصولات کلاس اول دنیا را در کنار یکدیگر آورد و توانایی‌های نوآورانه و استعداد استثنایی شرکت مرک میلی پور و سیگما-آلدریچ باعث به وجود آمدن رهبری جهانی در صنعت علوم حیاتی شد. این شرکت با عنوان میلی پور سیگما  Millipore Sigma در آمریکای شمالی مشغول به کار است.

مجموعه اَوِسینا شیمی، وارد کننده مواد مرک آلمان – وارد کننده مواد شیمیایی سیگما توسط کارگزاران مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین قیمت آماده خدمت رسانی است تا فرآیند خرید مواد شیمیایی شما به سهولت انجام شود.